skoki tandemowe

Skok w tandemie – przeżyj to razem z nami.

Skok tandemowy

Skok spadochronowy w tandemie to przygoda życia. Po 10 minutowym szkoleniu, możesz udać się do samolotu. Tyle wystarczy, aby poznać zasady bezpieczeństwa i dowiedzieć się jak układać swoje ciało podczas lotu. Nie potrzebne są badania lekarskie, ani świadectwo kwalifikacji skoczka spadochronowego. Za pomocą specjalnej uprzęży zostajesz przypięty do spadochronu tandem pilota. Nie musisz się o nic martwić, gdyż za plecami cały czas czuwa on nad Twoim bezpieczeństwem. Możesz również zapomnieć o stresie związanym z otwarciem spadochronu i lądowaniu, gdyż doświadczony instruktor wykona to za Ciebie.
Skok tandemowy wykonuje się w Jeleniej Górze. Swobodny lot trwa około 50 sekund. Prędkość spadania to około 220 km/h. Po otwarciu spadochronu na wysokości 1700 metrów możesz przejąć stery i sprawdzić jak lata się spadochronem. Lądowanie wykonuje za Ciebie instruktor.

Skoki ze spadochronem na prezent

Skok w tandemie to wspaniała okazja, aby sprawić prezent bliskiej osobie, jak również znakomity pomysł zorganizowanie imprezy takiej jak wieczór kawalerski, panieński, urodziny. Zobacz naszą ofertę.

Rezerwacja skoków spadochronowych

Zapraszamy do zapisów na skoki przez fb, lub telefonicznie 788 025 035. Skaczemy cały rok w każdy pogodny weekend (skoki w tygodniu po wcześniejszym ustaleniu).

Ważne: Dopuszczalna maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Tunel aerodynamiczny

Nauka latania w tunelu aerodynamicznym to doskonały sposób, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportem, lub doskonalić posiadane już umiejętności swobodnego spadania.

Tunel aerodynamiczny to ogromna rura o pionowym przepływie powietrza, w której możesz latać. Za pomocą swojego ciała nadajesz kierunek lotu i kontrolujesz wysokość. Takiego samego uczucia doświadczasz podczas skoku ze spadochronem.

Przygotowanie osoby początkującej do lotów zajmuje 15 minut. Na miejscu otrzymasz odpowiedni kombinezon, kask oraz gogle. Nad bezpieczeństwem Twojego lotu zawsze czuwa instruktor. Każda godzina spędzona w symulatorze to odpowiednik około 60 skoków ze spadochronem. Szkolenie w tunelu na chwilę obecną jest najszybszym i najdokładniejszym sposobem nauki latania.