o nas

Poznaj naszą ekipę

Nasza ekipa

Skoki spadochronowe uprawiamy już od 15 lat, skacząc z pasażerami w tandemie, szkoląc w tunelu aerodynamicznym, a także skacząc samodzielnie jak i w większych grupach. Zobacz nas w akcji w galerii zdjęć.

MARCIN BINIAS

Instruktor tunelowy, Coach, Tandem Pilot. Swoją przygodę ze skokami spadochronowymi w Jeleniej Górze rozpoczął ponad 15 lat temu. Ma na swoim koncie tysiące skoków spadochronowych. Pełen pozytywnej energii, cierpliwości, chętnie dzieli się doświadczeniem skydivingowym. Swoją pasją zaraża każdą spotkaną na swojej drodze osobę.

KAMIL

Jego pierwszy kontakt z lotnictwem odbył się w 2007 roku podczas kursu szybowcowego. Od tego momentu każdą wolną chwilę spędza na lotnisku ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Dotychczas bezpiecznie spędził w powietrzu już ponad 400 godzin.

ADAM

Pilot

MICHAŁ TRZAJNA

Kamerzysta spadochronowy, który swoją przygodę ze skokami spadochronowymi rozpoczął kilkanaście lat temu. Jeszcze wcześniej, bo w wieku 10 lat wykonał swój pierwszy w życiu skok z balkonu, łamiąc przy lądowaniu obie nogi 🙂 Twierdzi że z resztą ciała, łącznie z głową jest ok, ale można mieć wątpliwości 🙂

JAREK

Swoją lotniczą przygodę rozpoczął w 1982r, od tego czasu przelatał ponad 1200 godzin na szybowcach i samolotach. Instruktor szybowcowy, były członek Szybowcowej Kadry Narodowej.

MARCIN BINIAS

Instruktor tunelowy, Coach Freeflycenter, Tandem Pilot. Swoją przygodę ze skokami spadochronowymi w Jeleniej Górze rozpoczął ponad 15 lat temu. Ma na swoim koncie tysiące skoków spadochronowych. Pełen pozytywnej energii, cierpliwości, chętnie dzieli się doświadczeniem skydivingowym. Swoją pasją zaraża każdą spotkaną na swojej drodze osobę.

MICHAŁ TRZAJNA

Kamerzysta spadochronowy

KAMIL

Pilot

JAREK

Pilot

ADAM

Pilot